Sinema Haberleri

Taylor Swift, David O. Russell’ın Yeni Filmimizde!

Taylor Swift, David O. Russell’ın Yeni Filmimizde! Swift, Russell’ın hemen hemen adı belli olmayan filmimizde rol alacak. Filmin kadrosunda Christian Bale, Margot Robbie ve John David Washington benzer biçimde adların yanı sıra Rami MalekZoe SaldanaAnya Taylor-Joy, Chris RockMike MyersRobert De NiroMichael ShannonTimothy OlyphantAndrea RiseboroughMatthias Schoenaerts ve Alessandro Nivola içeriyor.

Filmin prodüksiyon emek harcamaları Los Angeles’ta devam ediyor. Russell, Oscar ödüllü “American Hustle” ve “Silver Linings Playbook” filmleriyle biliniyor. Russell son olarak Jennifer Lawrence’ın başrolünde yer almış olduğu 2015 yılında yapılmış dram filmi “Joy”u yönetmişti. “Spanking the Monkey,” “Flirting with Disaster,” “Three Kings” ve “I Heart Huckabees” benzer biçimde yapımlar da Russell’ın yönetmenliğini üstlendiği filmler içinde içeriyor.

Tüm dünyada 200 milyon albüm satışıyla üstün dereceli kıran Swift’in 11 Grammy ödülü bulunuyor. Garry Marshall‘ın duygusal güldürü filmi Valentine’s Day ile beyaz perdeye adım atan Swift, The Lorax filmimizde sesiyle yer almıştı. Kadın oyuncu, Meryl Streep ve Jeff Bridges ile  The Giver filmimizde de rol aldı.

Cats filmimizde Bombalurina karakterine yaşam veren Swift, yapımcılığını üstleneceği Netflix belegeseli  Miss Americana‘da da karşımıza çıkacak.

Kaynak: Collider

Leave a Comment