Sinema Haberleri

M.Night Shyamalan İmzalı “Old” Filminden İlk Fragman!

M.Night Shyamalan İmzalı “Old” Filminden İlk Fragman! M.Night Shyamalan’ın yönetmenlik koltuğunda oturmuş olduğu ve başrollerinde Gael García Bernal’in rol almış olduğu, 2021 yılının en oldukca dört gözle beklenen filmlerinden önde gelen Zamanda Esir (OLD) filminin fragmanı ve filme ilişik görselleri gösterildi.

Filmimizde etkisinde bırakan bir internasyonal oyuncu ekibi yer ediniyor. Altın Küre ödüllü Gael García Bernal (Amazon’daki Mozart in the Jungle), Vicky Krieps (Phantom Thread), Rufus Sewell (Amazon’daki The Man in the High Castle), Ken Leung (Yıldız Wars 7: Güç Uyanıyor), Nikki Amuka-Bird (Jüpiter Yükseliyor), Abbey Lee (HBO’daki Lovecraft Country), Aaron Pierre (Syfy’daki Krypton), Alex Wolff (Ayin), Embeth Davidtz (Ejderha Dövmeli Kız), Eliza Scanlen (Ufak Bayanlar), Emun Elliott (Yıldız Wars 7: Güç Uyanıyor), Kathleen Chalfant (Showtime’daki The Affair) ve Thomasin McKenzie (Tavşan Jojo).

Zamanda Esir, bir Blinding Edge Pictures yapımı. Filmin yönetmeni, yapımcısı ve Pierre Oscar Lévy ile Frederik Peeters’ın çizgi romanından uyarlanan senaristliğinin yazarı M. Night Shyamalan.

Leave a Comment